Hry ke stažení zdarma,filmy ke stažení zdarma,mp3 download,online filmy,serialy ke stažení zdarma,sountracky download,videa download, hudba ke stažení zdarma!

▪ PC

SPEEDBALL 2 (Testováno,funkční)

Výrobce: Kylotonn
Vydavatel: Frogster Interactive
Popis hry: futuristická sportovní akce
Datum vydání: září 2007

Dobrých her není nikdy dost, ale co s tím, když doba jde nestále kupředu a rychlý nástup nových technologií způsobí, že leckteré dobré kousky relativně brzy zapadnou? Jedno (ne však jediné) řešení by bylo - vyrobit remake. A právě po této možnosti sáhlo vývojářské studio Kylotonn, které pracuje na remaku klasické retro-futuristické sportovní hry s názvem Spedball 2.
Z toho, co o Speedball 2 víme, vyplývá, že se tvůrci snaží mnohé prvky původní hry zachovat - to se týká například pohledu shora dolů. Vlastně byste měli mít na výběr ze dvou herních módů - hráči-pamětníci si bezesporu užijí hlavně ten s klasickým způsobem hraní, což zahrnuje i původní ovládání a jedno akční tlačítko. Pak tu bude ještě mód zohledňující moderní dobu. Do něj se vývojáři snaží vložit prvky nové a poskytnout hráčům hlubší zážitek. Hratelný bude přes myš (zaměřování) a klávesnici (běh). Hráči budou moci skákat, ve skoku střílet, měnit trajektorii míče, apod. Tým bude tvořen devítihlavý. Každá z postav bude charakterizována šesti vlastnostmi (tj. rychlost, přesnost, síla, atd.). Těšit se můžete i na dva online módy. Tím prvním budou přátelská utkání, v jejichž rámci si budete moci zahrát kdykoliv a s kýmkoliv. Druhý bude organizovanější, ale také za měsíční poplatky.

 

 http://stealth.to/?id=zvfbo3bkgxqhquz1c5chrg6plzz3xe

(Abyste mohly začít stahovat musíte mít vyplé vyskakovací okna....nejprve opíšem kod a potom nám nabehehnou takové diskety(party),když na ní kliknete(musíte mít vyplé automaticky vyskakovací okna okna) tak můžete vybírat z jakeho serveru si stáhnete.

 joposnv

Žádné komentáře
 
megarapid.eu - stahování z rapidshare.com neomezeně http://image.best-warez.eu/468120.gif